projekto logo

Kiekviena simbolinė parama VšĮ Voluntarius LT savanorius įkvėpia didiems darbams. Tai gali išgelbėti Jūsų artimo žmogaus gyvybę! Turime tvirtą nuostatą, kad VšĮ Voluntarius LT Lietuvoje įgyvendindamas kilnią misiją, aktyviai bendradarbiaus su vyriausybinėmis ir savivaldybių įstaigomis, įvairiomis organizacijomis, verslo sektoriumi, kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis. Atsižvelgiant į tai, reiškiame norą, pagalbą ir pareigą bei prisiimame pilną atsakomybę, atliekant visus svarbiausius darbus, kad VšĮ Voluntarius LT pradėtų veiklą mūsų šalyje.

Norėdami mus paremti galite skirti 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Iki šių metų gegužės 4 d. galima pateikti mokesčių inspekcijai prašymą, kad praeitais metais sumokėto gyventojo pajamų mokesčio dalis būti skiriama organizacijai turinčiai teisę gauti paramą.

  • Elektroninę paramos formą (FR0512) galite užpildyti internete, VMI interneto puslapyje https://deklaravimas.vmi.lt. Prisjungti prie tinklapio galite naudodami elektroninės bankininkystės sistemą arba elektroninį parašą. Organizacijos kontaktinai duomenys čia.

Formą PDF formatu ir pildymo instrukcija rasite čia.Užpildę paramos formą ranka, pateikite ją į artimiausią VMI skyrių.

  • Mus norėdami paremti juridiniai ar fiziniai asmenys taip pat gali skirti pinigines sumas jas pervedant į VšĮ Voluntarius LT banko sąskaitą:
    AB SEB bankas LT91 7044 0600 0794 7707

Labai tikimės, kad bendromis pastangomis ir Jūsų paramos dėka, mes sugebėsime pralaužti ledus ir pradėti tokią gyvybiškai svarbią veiklą Lietuvoje. Esame atviri ir pasirengę bendradarbiauti!